2-kanálový auto zesilovač Auna AMP-CH02 1400W

Auna AMPCH02 je odolný 2-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční konstrukce zaručuje... více informací »
2-kanálový auto zesilovač Auna AMP-CH02 1400W
Značka: Auna
1 259 Kč
Ověřit dostupnost »
Auna AMPCH02 je odolný 2-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční konstrukce zaručuje...

Auna AMPCH02 je odolný 2-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční konstrukce zaručuje bohatý zvuk, který Vás nezklame. Neúnavné válcující basy s pevně stojícími středy a volně létajícími výškami.Špičkový výkon až do 1400W max., který Vás ohromí.Vysoko a nízkoúrovňové vstupy spojují Auna zesilovač s různými zařízeními.Vzhledově přístoj spoléhá na černý základ ozdobený stříbrnou platničkou a stříbrnými lemy. Šest pod plášť šikovně schovaných LED osvětlení tvoří nepřímo LED osvětlení, které zahaluje zesilovač do jemně rozptýleného světla. Levný kousek 2-kanálový auto zesilovač Auna AMP-CH02 1400W máte možnost pořídit přímo tady u nás v oblíbené rubrice 2-kanálové zesilovače do auta. Najděte si nové produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele Auna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus 2-kanálový auto zesilovač Auna AMP-CH02 1400W od známého předního výrobce Auna lze získat aktuálně na webu napořád výhodně. V akci za 1 259 Kč.