Airwick spray 4v1

Každý domov má svoji specifickou vůni. Pro občasné osvěžení je Airwick spray 4v1 tím pravým pomocníkem. Je skvělý prostředek... více informací »
Airwick spray 4v1
Značka: Airwick
39 Kč
Ověřit dostupnost »
Každý domov má svoji specifickou vůni. Pro občasné osvěžení je Airwick spray 4v1 tím pravým pomocníkem. Je skvělý prostředek...

Každý domov má svoji specifickou vůni. Pro občasné osvěžení je Airwick spray 4v1 tím pravým pomocníkem. Je skvělý prostředek v boji proti nežádoucím zápachům. Čtyři důležité složky v jednom: příjemná vůně, eliminuje zápach, působí ihned a vůně přetrvává v místnosti až hodinu. Rozprašovač Airwick je poháněný čerstvým vzduchem a díky tomu voní čistě a svěže.Perfektní proti nežádoucím pachůmPříjemná vůněOkamžitá eliminace zápachuOkamžitý účinek Dlouhotrvající vůně Objem: 240 ml.
Vysoce kvalitní produkt Airwick spray 4v1 jde pořídit lehce tady u nás ve známé sekci osvěžovače vzduchu. Získejte ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online.

Vysoce kvalitní produkt Airwick spray 4v1 od výrobce se zárukou kvality Airwick snadno můžete získat v naší online nabídce skutečně levně. Právě lze objednat jen za 39 Kč.