Auna 0

Stolní držák umožňuje flexibilní polohování LCD a LED televizorů, displejů nebo počítačových monitorů na desce stolu nebo na jiných rovinných... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Auna
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Stolní držák umožňuje flexibilní polohování LCD a LED televizorů, displejů nebo počítačových monitorů na desce stolu nebo na jiných rovinných...

Stolní držák umožňuje flexibilní polohování LCD a LED televizorů, displejů nebo počítačových monitorů na desce stolu nebo na jiných rovinných plochách jakými jsou např. parapetní desky. Pomocí šroubové svorky se stolní držák připevní na povrchy s tloušťkou 1 do 9 cm a poradí si přitom také s masivními kancelářskými stoly nebo dokonce s dílenskými pracovními stoly. Pogumovaný povrch chrání povrch nábytku před případným poškozením při připevňování držáku. Účinnost stolního držáku Auna se ukrývá v jeho mimořádné flexibilitě. Čtyři otočné klouby, které přinášejí možnost 360 ° otáčení, výškového nastavení a naklonění o 30 ° účinně přizpůsobí zařízení na všechny pracovní podmínky, situace a světelné podmínky. Právě na aktivních místech pomůže otočný stolní držák navíc ušetřit prostor a využít plochu na více příležitosti (jako: řemeslná činnost / sledování činnosti na monitoru). Stolní držák je kompatibilní s dvěma nejběžnějšími VESA rozestupy otvorů (75x75mm, 100×100), takže zavěsit můžete různá zařízení a koupě nového monitoru nebo televizoru se obejde i bez dodatečných nákladů za další nástěnný držák. I maximální nosnost 8 kg je vzhledem ke stále klesající hmotnost zařízení dostatečně vysoká na to, abyste se při zařizování nemuseli zbytečně omezovat. TV stolní držák se samozřejmě dodává s kompletním, vysoce kvalitním montážním materiálem a ilustrovaným návodem na montáž.Kvalitní produkt Auna 0 můžete koupit bez obtíží na našem webu umístěný v sekci držáky a tv stolky! Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za super peníze! Máme toho více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky značky Auna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Auna dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží.

Kvalitní a levný kousek Auna 0 od společnosti s předním postavením na trhu Auna jde koupit tady teď právě ve slevě. V současnosti pořídíte za cenu 999 Kč.