Auna Pro PW-65×22 MKII, PA sada, zesilovač, 2 pasivní PA reproduktory, sada kabelů

Zažijte rytmus. S PA karaoke sadou Auna Pro PW-65x22 MKII získáte vše na svou další párty. Sada obsahuje nejen dva pasivní 3pásmové PA... více informací »
Auna_pro PW-65x22 MKII
Značka: Auna Pro
6 699 Kč
Ověřit dostupnost »
Zažijte rytmus. S PA karaoke sadou Auna Pro PW-65x22 MKII získáte vše na svou další párty. Sada obsahuje nejen dva pasivní 3pásmové PA...

Zažijte rytmus. S PA karaoke sadou Auna Pro PW-65×22 MKII získáte vše na svou další párty. Sada obsahuje nejen dva pasivní 3pásmové PA reproduktory Auna Pro PW-65×22 MKII, ale také vhodný stereo Hi-Fi zesilovač Skytec SPL-400 a také všechny potřebné připojovací kabely. Zvuk je díky tomu na vaší straně.Širokopásmové PA reproduktory Auna Pro PW-65×22 MKII, poháněné výkonným zesilovačem SkytecSPL-400, nejenže rozvibrují domácí zvukovou scénu, ale rozproudí i všechny druhy akcí a oslav. Spolupráce dvou 16,5cm (6,5 „) subwooferů, Horn strednotónového reproduktoru a dvou Piezo výškových reproduktorů se postará o harmonické a vyvážené zvukové vlastnosti, které fungují při nepřetržitém RMS výkonu 500 W (1000 W max.). Odolné a spolehlivé komponenty se osvědčí v pravidelném provozu, zatímco pevná konstrukce stabilní dřevěné skříni s ochrannými rohy, filcem a ochrannou mřížkou reproduktorů je předurčena na mobilní provoz na jevištích. Nezbytný transport je zjednodušený prostřednictvím zapuštěných rukojetí, zatímco standardní příruba umožňuje nekomplikované upevnění na stativ.Hlavním pohonem této sady je zesilovač SPL-400 od společnosti Skytec, který lze umístit do racku. S výstupním výkonem 2 x 200 W max. při 4 Ohm je vydařeným přechodem PA a Hi-Fi zesilovače. Cinch linkový vstup nabízí snadný přístup mnohým Hi-Fi prvkům.Udělejte ze svého zvuku více: s PA karaoke sadou Auna Pro PW-65×22 MKII získají hobby DJ kompletní párty sestavu.

Levný kus Auna Pro PW-65x22 MKII, PA sada, zesilovač, 2 pasivní PA reproduktory, sada kabelů od odblíbeného výrobce Auna Pro seženete tady teď právě se slevou. Cena od 6 699 Kč.