Balanční podložka Umbro

Balanční podložka Umbro je skvělá pomůcka pro perfektní postavu. Zlepšuje rovnováhu, kondici, sílu i motoriku. Podložka je v základu nestabilní a... více informací »
Balanční podložka Umbro
Značka: Umbro
319 Kč
Ověřit dostupnost »
Balanční podložka Umbro je skvělá pomůcka pro perfektní postavu. Zlepšuje rovnováhu, kondici, sílu i motoriku. Podložka je v základu nestabilní a...

Balanční podložka Umbro je skvělá pomůcka pro perfektní postavu. Zlepšuje rovnováhu, kondici, sílu i motoriku. Podložka je v základu nestabilní a proto se využívá také při funkčním tréninku. Tělo v takové chvíli přebírá vyrovnávání a tím trénuje balanci a koordinaci. Podložka posiluje hluboké svalové partie, svaly kolem páteře a kloubů, pomáhá odstraňovat bolesti zad a stres.Materiál: polypropylen. Rozměry: průměr 36 cm, výška 5,5 cm. Hmotnost 732 g.Balanční podložka UmbroK procvičení tělaZlepšuje rovnováhu a celkovou kondiciPrůměr 36 cm Balanční podložka Umbro značky Umbro.

Balanční podložka Umbro – zlepšuje rovnováhu a celkovou kondici – . polypropylen.

Levný produkt Balanční podložka Umbro od kvalitního výrobce Umbro je k dispozici zde nyní za akční cenu! Momentálně v akci za 319 Kč.