Bavlněné povlečení Fresh

Bavlněné povlečení okouzlí nejen svým překrásným vzhledem, ale i jemností a dlouhou životností bavlněné tkaniny. Nechte se... více informací »
Bavlněné povlečení Fresh
Značka: Kvalitex
69 Kč
Ověřit dostupnost »
Bavlněné povlečení okouzlí nejen svým překrásným vzhledem, ale i jemností a dlouhou životností bavlněné tkaniny. Nechte se...

Bavlněné povlečení okouzlí nejen svým překrásným vzhledem, ale i jemností a dlouhou životností bavlněné tkaniny. Nechte se hýčkat i během spánku.Vyrobeno z tkaniny s vysokou hustotou přízí a kvalitním tiskem.100% bavlnaZipový uzávěrVýrobce doporučuje praní na 60°C, čímž je garantováno zachování barevnosti a všech vlastností materiálu. Akční a ve slevě produkt Bavlněné povlečení Fresh pořídíte pohodlně tu na našich stránkách v populární rubrice bavlněné. Připravili jsme pro vás jiné produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také více kousků od značky Kvalitex. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Bavlněné povlečení Fresh od dodavatele s dobrým jménem Kvalitex jednoduše můžete sehnat tady teď právě ve výhodné akci. Právě teď jen za 69 Kč.