Bavlněné povlečení Sova

Veselé povlečení nadchne všechny, bez ohledu na věk. Přikrývka má z přední strany duhové pruhy a ze strany reverzní ve stejných barvách... více informací »
Bavlněné povlečení Sova
Značka: Bedtex
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Veselé povlečení nadchne všechny, bez ohledu na věk. Přikrývka má z přední strany duhové pruhy a ze strany reverzní ve stejných barvách...

Veselé povlečení nadchne všechny, bez ohledu na věk. Přikrývka má z přední strany duhové pruhy a ze strany reverzní ve stejných barvách stylizované stromečky. Polštář upoutá obrázkem roztomilé sovy.100% bavlna RenforcéZipový uzávěrPraní na 60 °C Tento velmi oblíbený produkt lze pořídit bez problémů tady a teď na našem webu umístěný v kategorii bavlněné! Nyní můžete najít ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další kvalitní zboží od značky Bedtex. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce Bedtex dodává vynikající zboží. Udělejte si radost!

Akční výrobek Bavlněné povlečení Sova od značky se skvělou pověstí Bedtex seženete zde teď trvale výhodně! Teď v akci 599 Kč.