Běhoun na stůl vánoční

Pryšec nádherný neboli Poinsettia je krásná květina, nejznámější pod názvem Vánoční hvězda. Stala se jedním ze symbolů vánočních svátků.... více informací »
Běhoun na stůl vánoční
Značka: 3Pagen
249 Kč
Ověřit dostupnost »
Pryšec nádherný neboli Poinsettia je krásná květina, nejznámější pod názvem Vánoční hvězda. Stala se jedním ze symbolů vánočních svátků....

Pryšec nádherný neboli Poinsettia je krásná květina, nejznámější pod názvem Vánoční hvězda. Stala se jedním ze symbolů vánočních svátků. Elegantní běhoun s motivem vánoční hvězdy je ten pravý doplněk pro sváteční výzdobu domova. Každý stůl, komoda nebo příborník získá slavnostní vzhled.Materiál: 100% polyester.Rozměr: 35 x 92 cm.Elegantní a slavnostníNa každý vánoční stůl, komodu nebo poličkuŽádaný motiv vánoční hvězdy
Tento kvalitní a levný produkt Běhoun na stůl vánoční máte možnost pořídit právě nyní na stránkách zařazený v rubrice ubrusy. Nyní můžete najít zcela nové kusy ve zmiňované rubrice v akci.

Levný výrobek Běhoun na stůl vánoční od výrobce s mnohaletou tradicí 3Pagen jde sehnat na našich stránkách teď ve slevě! Akční ceny od 249 Kč.
Další produkty z kategorie Ubrusy