Berlingerhaus Pánev s mramorovým povrchem 20 cm Black Silver Collection

Univerzální pánev Black Silver Collection s mramorovým povrchem a průměrem 20 cm značky BerlingerHaus. Disponuje třívrstvým povrchem a hliníkovým... více informací »
Berlingerhaus Pánev s mramorovým povrchem 20
Univerzální pánev Black Silver Collection s mramorovým povrchem a průměrem 20 cm značky BerlingerHaus. Disponuje třívrstvým povrchem a hliníkovým...

Univerzální pánev Black Silver Collection s mramorovým povrchem a průměrem 20 cm značky BerlingerHaus. Disponuje třívrstvým povrchem a hliníkovým jádrem proti připalování a rovnoměrné propečení. Ergonomická rukojeť má protiskluzový povrch a díky izolačním prvkům zůstává chladná po celou dobu vaření. Lze umývat v myčce.Velmi oblíbený výrobek lze získat ještě tady a teď na našich stránkách v populární kategorii univerzální! Připravili jsme jiné produkty ve zmíněné kategorii snadno online.

Tento diskontní kus Berlingerhaus Pánev s mramorovým povrchem 20 cm Black Silver Collection od známé značky Berlingerhaus snadno seženete v aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Nyní můžete mít za 439 Kč.