Bref WC hygiene gel

Bref WC gelový čistič díky silnému složení zbaví vaši toaletu vodního kamene a usazených nečistot. Ochrání ji před dalšími... více informací »
Bref WC hygiene gel
Značka: Bref
49 Kč
Ověřit dostupnost »
Bref WC gelový čistič díky silnému složení zbaví vaši toaletu vodního kamene a usazených nečistot. Ochrání ji před dalšími...

Bref WC gelový čistič díky silnému složení zbaví vaši toaletu vodního kamene a usazených nečistot. Ochrání ji před dalšími usazeninami. Ve srovnání s jinými přípravky je Bref WC čistič hustý a tím se o údržbu toalety postará mnohem efektivněji. Je obohacený o esenciální oleje a proto bude vaše toaleta i příjemně vonět.Pro hygienicky čistou toaletuZbavuje vodního kamene a brání vzniku nečistotHustý gel, který čistí efektivněSpeciální uzávěr umožňuje aplikaci na hůře dostupná místaPříjemná vůně Objem: 700 ml.Čistící gel nanášejte po obvodu pod horním okrajem toalety.
Zcela unikátní produkt Bref WC hygiene gel pořídíte právě zde tady u nás v sekci prací a čistící prostředky. Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu. Tato značka Bref pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky.

Unikátní a žádaný kousek Bref WC hygiene gel od skvělého a známého výrobce Bref můžete sehnat tady a teď právě za výborné peníze! Nabídka od 49 Kč.