Carrera Autodráha FIRST 63028 Mario Nintendo – použité

Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 2,9m a je s auty a s postavami Mario a Luigi od Nintenda. Balení obsahuje rovinky, zúžení dráhy,... více informací »
Carrera Autodráha FIRST 63028 Mario Nintendo -
Značka: Carrera
1 039 Kč
Ověřit dostupnost »
Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 2,9m a je s auty a s postavami Mario a Luigi od Nintenda. Balení obsahuje rovinky, zúžení dráhy,...

Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 2,9m a je s auty a s postavami Mario a Luigi od Nintenda. Balení obsahuje rovinky, zúžení dráhy, zatáčky a další příslušenství. První autodráha pro děti od 3 let. Velmi oblíbený produkt Carrera Autodráha FIRST 63028 Mario můžete najít bez problémů tady na našich stránkách v populární sekci auta. Připravili jsme parádní kousky ve zmiňované sekci na pár kliknutí. Tato značka Carrera má na skladě velmi kvalitní zboží. To však není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky Carrera. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Carrera Autodráha FIRST 63028 Mario Nintendo - použité od odblíbeného výrobce Carrera lze zakoupit tady teď za příznivou cenu! Nyní za akční cenu 1 039 Kč.