Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem

Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z... více informací »
Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem
Značka: Casa Chic
2 299 Kč
Ověřit dostupnost »
Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z...

Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z drobných skleněných dlaždic s mozaikovým efektem vytváří úchvatnou hru světla a odrazů. Toto moderní, oslnivé zrcadlo s akcentem je dokonalým designovým prvkem na stěnu v obývacím pokoji, ložnici nebo na chodbě a lze jej použít i jako toaletní zrcadlo. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a nabízí křišťálově čistý odraz bez zkreslení.Oslnivá elegance pro váš domov: zrcadlo Watford od Casa Chic by blumfeldt.
Zlevněný produkt Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé jde sehnat zrovna tu ve známé kategorii zrcadla. Nyní pořídíte další produkty z této známé kategorie z pohodlí domova.

Často hledaný produkt Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem od značky s tradicí a dobrou pověstí Casa Chic pohodlně dostanete právě teď v nabídce extra se slevou! Aktuálně v akci od 2 299 Kč.