Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem

Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z... více informací »
Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem
Značka: Casa Chic
2 299 Kč
Ověřit dostupnost »
Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z...

Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z drobných skleněných dlaždic s mozaikovým efektem vytváří úchvatnou hru světla a odrazů. Toto moderní, oslnivé zrcadlo s akcentem je dokonalým designovým prvkem na stěnu v obývacím pokoji, ložnici nebo na chodbě a lze jej použít i jako toaletní zrcadlo. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a nabízí křišťálově čistý odraz bez zkreslení.Oslnivá elegance pro váš domov: zrcadlo Watford od Casa Chic by blumfeldt.Kvalitní a levný kus můžete dostat právě nyní na stránkách v oblíbené sekci zrcadla. Mrkněte na ještě jiné produkty z naší rubriky za outletovou cenu!

Tento akční a ve slevě produkt Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem od značky s dobrým jménem Casa Chic snadno seženete online v bezva akci! Nabídky od 2 299 Kč.