Cestovní nožní pumpa Dunlop

Cestovní nožní pumpa Dunlop je skvělý pomocník, kterým pohodlně nafouknete jízdní kolo, bazén, matraci, míč, kruhy do vody aj.... více informací »
Cestovní nožní pumpa Dunlop
Značka: Dunlop
249 Kč
Ověřit dostupnost »
Cestovní nožní pumpa Dunlop je skvělý pomocník, kterým pohodlně nafouknete jízdní kolo, bazén, matraci, míč, kruhy do vody aj....

Cestovní nožní pumpa Dunlop je skvělý pomocník, kterým pohodlně nafouknete jízdní kolo, bazén, matraci, míč, kruhy do vody aj. Čerpadlo je vybavené analogovým manometrem, který hlídá množství nafoukaného vzduchu. Kovový stojan umožňuje snadné ovládání. Součástí balení jsou 3 různé adaptéry na ventilky. Adaptéry jsou uložené uvnitř pumpy a uzavřené víčkem. Pumpu snadno uložíte do praktické tašky s klipem, kterou snadno připevníte i na jízdní kolo.Rozměry: 24,5 x 9 x 13 cm.Cestovní nožní pumpaK nafouknutí jízdních kol, balónů, matrací, bazénů apod.Analogový manometrKovový stojan pro snadnou manipulaci3 adaptéryPřenosná taška Cestovní nožní pumpa Dunlop značky Dunlop.

Cestovní nožní pumpa Dunlop – 3 adaptéry – . plast.

Výjimečný a žádaný produkt Cestovní nožní pumpa Dunlop od výrobce se skvělou pověstí Dunlop snadno seženete u nás nyní napořád výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 249 Kč.
Další produkty od výrobce Dunlop