Cif Profi Oven x Grill trouba gril

Velmi efektivně rozpouští silné a mastné usazeniny. Cif Profi gril & trouba je ideální čistič pro potravinářské provozy, ale i... více informací »
Cif Profi Oven x Grill trouba gril
Značka: Cif
129 Kč
Ověřit dostupnost »
Velmi efektivně rozpouští silné a mastné usazeniny. Cif Profi gril & trouba je ideální čistič pro potravinářské provozy, ale i...

Velmi efektivně rozpouští silné a mastné usazeniny. Cif Profi gril & trouba je ideální čistič pro potravinářské provozy, ale i pro domácnost.Čistič pro silné a mastné usazeninyVhodný na trouby, grily nebo konvektomatyVyužití v potravinářských provozech i domácnosti Objem: 750 ml.
Vynikající výrobek máte možnost najít taky tu na našich stránkách v oblíbené kategorii prací a čistící prostředky. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od dodavatele Cif. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kousek Cif Profi Oven x Grill trouba gril s pečetí kvality od značky Cif jednoduše můžete najít v naší nabídce za super cenu. Výhodně za cenu 129 Kč.