Dětské body personalizované

Dárek, který malým dětem tolik sluší - to je dětské body s vyšitým textem nebo obrázkem. Zcela originální nápad pro všechna... více informací »
Dětské body personalizované
Značka: Astoreo
289 Kč
Ověřit dostupnost »
Dárek, který malým dětem tolik sluší - to je dětské body s vyšitým textem nebo obrázkem. Zcela originální nápad pro všechna...

Dárek, který malým dětem tolik sluší – to je dětské body s vyšitým textem nebo obrázkem. Zcela originální nápad pro všechna miminka. Body nabízíme v několika barvách i velikostech.Umístění textu: horní část vlevo.Umístění obrázku: horní část vlevo.Menší velikosti oblečení neumožňují vyšít delší názvy pouze na levou stranu. Je nutné počítat s tím, že se celá výšivka přizpůsobí šířce oblečení. Vlivem většího počtu znaků se tak může umístění výšivky posunout na střed.Možnosti výběru výšivky:Text pouze jeden řádek – velikost písma cca 3 – 5 cmObrázek 4 cm (sluníčko, srdíčko, čtyřlístek, beruška, hvězda, fotbalový míč, traktor, dinosaurus)Kombinace obrázku a textu: obrázek v levé části + text pod obrázkemBarvy vyšívacích nití na výběr: šedá, antracitová, růžová, modrá, bílá.Maximální počet znaků pro vyšití je 12. Počet vyšitých znaků úměrně ovlivňuje výšku výšivky (více znaků = menší písmo). Výslednou výšku písma ovlivňuje také rozměr zvoleného ručníku. Při použití kombinace písmen s dolními dotahy (g, j, p, q, y) a horními dotahy (b, d, f, h, k, l, t) je nutné počítat s optickou změnou výšky písma. V takovém případě se celková výška výšivky měří od nejvyššího bodu písmen v horní lince po nejnižší bod písmen ve spodní lince. Tím je výsledné písmo nižší, než by tomu bylo při použití písmen pouze s horními dotahy.Doporučení: rubová strana výšivky je podložena netkanou textilií, kterou doporučujeme odstranit až po prvním vyprání. Odstraníte ji jednoduchým odtržením nebo šetrným odstřižením nůžkami.Upozornění: na tento produkt se vzhledem k jeho úpravě na přání zákazníka nevztahuje možnost odstoupení od kupní smlouvy. Detailnější informace najdete zde.Informace o produktu:Dětské body má dlouhé rukávy a zapínání s jedním patentem na rameni. Snadno se navléká přes hlavu. Rychlé zapínání v rozkroku na dva patenty. Díky jednoduchému a praktickému střihu bude hračka vaše miminko přebalit. Materiál: 100% bavlna. Výběr ze 4 barev a 5 velikostí. Dětské bodyMaximální pohodlí při nošeníDlouhý rukávPatent na rameni pro snadné převlékání přes hlavu2 patenty v rozkroku100% bavlnaVýběr ze 4 barev a 5 velikostí Dětské body personalizované značky Astoreo.

Dětské body personalizované – maximální pohodlí při nošení, patent na rameni pro snadné převlékání přes hlavu – na tento produkt se vzhledem k jeho úpravě na přání zákazníka nevztahuje možnost odstoupení od kupní smlouvy.. 100% bavlna.

Designový produkt Dětské body personalizované originál od značky Astoreo snadno najdete právě teď ve slevě. Akční cena 289 Kč.