Dortový servírovací set

Jaká by to byla oslava bez dortu? A jaké by bylo jeho porcování bez správného náčiní? S dortovou lopatkou (12 x 6 cm) a pilkovým... více informací »
Dortový servírovací set
Značka: Astoreo
179 Kč
Ověřit dostupnost »
Jaká by to byla oslava bez dortu? A jaké by bylo jeho porcování bez správného náčiní? S dortovou lopatkou (12 x 6 cm) a pilkovým...

Jaká by to byla oslava bez dortu? A jaké by bylo jeho porcování bez správného náčiní? S dortovou lopatkou (12 x 6 cm) a pilkovým nožem (20 cm) zn. ROOC dokážete naservírovat dezert s lehkostí mistra cukráře.Pilkovým nožem snadným řezem naporcujete dorty, rolády a jiné dezerty.Lopatkou zase naporcované kousky lehce naservírujete na talíř.Nůž má zubaté ostří pilky a velmi snadno jím bez porušení a potrhání prořežete dortové korpusy, křehké pečivo nebo moučníky z odpalovaného těsta.Lopatka je z jedné strany opatřena jemnými zoubky, které pomáhají k ukrojení jednotlivých dílků dortu.Náš tip: Při krájení dortu se snadno může stát, že nůž rozmaže krém nebo náplň a dort přijde o svůj hezký tvar. Tomu lze předejít tím, že po každém ukrojení opláchneme nůž horkou vodou a osušíme. Teplý nůž také zamezí porušení čokoládové polevy. Ve slevě tento produkt můžete získat právě teď na webu v populární sekci párty vybavení. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu. To však není všechno, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele Astoreo. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Dortový servírovací set od skvělého a známého výrobce Astoreo lze nakoupit právě nyní na našich stránkách téměř zdarma. Momentálně k dispozici za 179 Kč.