Dotyková kuchyňská váha POIDS

Váha s dotykovými ovládacími senzory pro přesné vážení s velkým LCD displejem v černé barvě.Plastový jednolitý povrch pro snadnou a hygienickou... více informací »
Dotyková kuchyňská váha POIDS
Značka: Lamart
289 Kč
Ověřit dostupnost »
Váha s dotykovými ovládacími senzory pro přesné vážení s velkým LCD displejem v černé barvě.Plastový jednolitý povrch pro snadnou a hygienickou...

Váha s dotykovými ovládacími senzory pro přesné vážení s velkým LCD displejem v černé barvě.Plastový jednolitý povrch pro snadnou a hygienickou údržbuFunkce postupného dovažování a nulování hmotnosti nádoby (TARA)Váživost do 5kg (přesnost 1g)Indikace slabé baterie a přetíženíDodávané příslušenství: 1 x 3V CR2032Možnost volby jednotek (g/ml/lb/fl:oz)Tento nejprodávanější produkt Dotyková kuchyňská váha POIDS seženete lehce na našem webu v rubrice kuchyňské váhy. Máme pro vás jiné zboží ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky Lamart. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední dodavatel Lamart vám může nabídnout vynikající zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Kvalitní a žádaný kousek Dotyková kuchyňská váha POIDS od top výrobce Lamart snadno můžete najít zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! Teď v akci 289 Kč.