Dóza plechová kulatá s víkem HEART

Kulatá plechová dóza s víkem ve vánočním motivu v sobě může schovat leccos. Třeba perníčky, které se v ní báječně rozleží, cukroví,... více informací »
Dóza plechová kulatá s víkem HEART
Značka: Orion
99 Kč
Ověřit dostupnost »
Kulatá plechová dóza s víkem ve vánočním motivu v sobě může schovat leccos. Třeba perníčky, které se v ní báječně rozleží, cukroví,...

Kulatá plechová dóza s víkem ve vánočním motivu v sobě může schovat leccos. Třeba perníčky, které se v ní báječně rozleží, cukroví, sušenky vlastní výroby nebo drobnosti, které doteď neměly své místo.Praktické víko.Na potraviny nebo různé drobnosti.Vánoční motiv.Materiál: plech.Rozměry: výška 8 cm, průměr 17 cm. Tento akční a ve slevě produkt Dóza plechová kulatá s pořídíte rovněž tu na našem webu zařazený v kategorii boxy a dózy. Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky z této populární kategorie za super cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! U nás najdete další kousky značky Orion. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Orion pro vás připravuje velmi kvalitní produkty.

Vysoce kvalitní výrobek Dóza plechová kulatá s víkem HEART od značky s tradicí a dobrou pověstí Orion jednoduše získáte na našich stránkách nyní pořád výhodně. Nabídka již od 99 Kč.
Další produkty z kategorie Boxy a dózy