Edukační chaloupka

Poznávací chaloupka patří mezi edukační hračky. Je vybavena mnoha funkcemi a podporuje dětská poznávání. Pracuje v herním nebo... více informací »
Edukační chaloupka
Značka: Mikro
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Poznávací chaloupka patří mezi edukační hračky. Je vybavena mnoha funkcemi a podporuje dětská poznávání. Pracuje v herním nebo...

Poznávací chaloupka patří mezi edukační hračky. Je vybavena mnoha funkcemi a podporuje dětská poznávání. Pracuje v herním nebo hudebním režimu. Je vybavena vkládačkou, představuje dětem názvy zvířat, vydává mnoho zábavných zvuků a melodií. Mezi pohyblivými částmi je houpačka pro zvířátka nebo dveře, které se dají otevírat. Chaloupka je vhodná pro děti od 1 roku. • Edukační hračka• 2 režimy provozu: hudební a herní• Zvuky a melodie• Pohyblivé části pro hraní• Pro děti od 1 roku Rozměry: 30 x 25 x 5,5 cm. Provoz na 2 x AAA baterie (nejsou součástí balení). Materiál: plast.
Levný produkt Edukační chaloupka lze koupit již dnes na webu zařazený v rubrice učící! Získejte ostatní produkty ve zmiňované rubrice za super ceny. To není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele Mikro. Najdete je níže na této stránce.

Diskontní kus Edukační chaloupka od výrobce s mnohaletou tradicí Mikro jednoduše najdete online za výborné peníze. Výhodně za skvělou cenu 599 Kč.