Electronic-Star 0

DJ PA sada „Mars Flash" je vizuálně a technicky optimalizovaný PA systém pro profesionální ozvučení událostí až s 400 osobami. Centrální... více informací »
Electronic-Star 0
16 229 Kč
Ověřit dostupnost »
DJ PA sada „Mars Flash" je vizuálně a technicky optimalizovaný PA systém pro profesionální ozvučení událostí až s 400 osobami. Centrální...

DJ PA sada „Mars Flash“ je vizuálně a technicky optimalizovaný PA systém pro profesionální ozvučení událostí až s 400 osobami. Centrální výhodou systému je mobilní rack, který Vám umožňuje udržovat zvukový systém plně organizovaný a předem zapojený, takže montáž, demontáž a přepravní časy mohou být výrazně sníženy. Sestava PA systému orientovaná na montáž v racku a její technické specifikace dělají sadu zajímavou nejen pro profesionální DJ a PA uživatele v klubech a barech, ale i pro sportovní studia, taneční školy, gastronomická zařízení a jednoduše všechny uživatele, kteří se chtějí pravidelně vyhnout otravným a časově náročným přípravám hudebních a řečnických akcí. Výkonný, zvukově stabilní PA zesilovač a oba PA reproduktory se navzájem dobře doplňují a poskytují Vaší akci dobrou zvukovou oporu. 4kanálový bluetooth mixážní pult umožňuje připojení nejrůznějších zdrojů zvuku (CD přehrávač, bluetooth zařízení, MP3 přehrávač, gramofon, počítač, mikrofony atd.) a nabízí prvotřídní použitelnost a rozsáhlou kreativní svobodu. Souprava je dodávána s kompletní sadou kabelů, takže můžete hned začít bez nákupu dalších komponentů (CD přehrávač atd.). Optická jednota sady „Mars Flash“ a decentní černé barvy umožňují také použití v rámci seriózního kontextu.Hodně prodávaný kousek máte možnost nakoupit právě nyní na webu umístěný v sekci dj sety. Získejte ostatní zboží ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky Electronic-Star. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Electronic-Star pro vás vyrábí kvalitní sortiment. Však to vidíte sami.

Hodně prodávaný výrobek Electronic-Star 0 od výrobce s mnohaletou tradicí Electronic-Star máte možnost koupit tady teď v bezva akci! Na našich stránkách za 16 229 Kč.