Electronic-Star Electronic Star „Starter Control“, DJ set, controller + 2 reproduktory

Skytec STX-95 je DJ controller s širokým rozsahem použití, MP3 podporujícím dvojitým CD přehrávačem a dvěma USB vstupy. Díky funkcím Pitch, Cue a... více informací »
E_Star Electronic Star "Starter Control"
16 989 Kč
Ověřit dostupnost »
Skytec STX-95 je DJ controller s širokým rozsahem použití, MP3 podporujícím dvojitým CD přehrávačem a dvěma USB vstupy. Díky funkcím Pitch, Cue a...

Skytec STX-95 je DJ controller s širokým rozsahem použití, MP3 podporujícím dvojitým CD přehrávačem a dvěma USB vstupy. Díky funkcím Pitch, Cue a Loop zastřešuje controller všechny klasické DJ funkce na tvorbu zajímavých setů. Oba velké jog wheely umožňují live scratching MP3 materiálu.Studiové reproduktory Power Dynamics PDSM8 zajistí precizní přehrávání zvuku bez zkreslení. Aktivní reproduktor obsahuje vlastní zesilovač výkonu, který je optimálně vyladěn na výkon reproduktorů. Souhra aktivního a pasivního reproduktoru nabízí čistý výkon 60 W RMS. Pro nezkreslené přehrávání basů disponuje každý z reproduktorů 20 cm (8 „) subwooferem z vysoce kvalitního aramidového kevlaru. Stereo XLR vstup slouží k připojení reproduktorů na profesionální mixážní pult.

Vynikající výrobek Electronic-Star Electronic Star "Starter Control", DJ set, controller + 2 reproduktory od skvělé značky Electronic-Star jednoduše můžete najít zde teď za parádní cenu! Ceny od 16 989 Kč.