Electronic-Star PA set Blue Star Series „Basskern“, 2800 W

PA set Blue StarSeries "Basskern", 2800 WS výkonem 2800 W a perfektním designem je ideálním řešením všech stylových azvukových... více informací »
E_Star PA set Blue Star Series "Basskern"
7 999 Kč
Ověřit dostupnost »
PA set Blue StarSeries "Basskern", 2800 WS výkonem 2800 W a perfektním designem je ideálním řešením všech stylových azvukových...

PA set Blue StarSeries „Basskern“, 2800 WS výkonem 2800 W a perfektním designem je ideálním řešením všech stylových azvukových otázek pro akce do 300 osob.Blue Star Series si vás získá už svým zevnějškem. Hladké modré reproduktoryzpůsobí rozruch ještě před tím, než začnou přehrávat hudbu.Při tlumeném světle se odhalí skutečný zlatý hřeb: modrá LED dioda nazesilovači a reproduktorech vytvoří moderní futuristické prostředí.Neuhlazené zvukový charakter se stará i akusticky o trvalý dojem.Všechny potřebné kabely pro připojení jednotlivých komponentů jsou přirozeněsoučástí dodávky – příslušenství byste hledali u Blue Star Series zbytečně! Zapojte – hrajte! Více zvuku za vaše peníze!

Tento neodolatelný produkt Electronic-Star PA set Blue Star Series "Basskern", 2800 W značky Electronic-Star jednoduše najdete na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 7 999 Kč.