Elektrostimulátor pro zmírnění bolestí BEURER EM 50

Od menstruačních a gynekologických bolestí uleví elektrostimulátor Beurer EM50 a to díky kombinací tepla a TENS stimulace... více informací »
Elektrostimulátor pro zmírnění bolestí BEURER EM 50
Značka: Beurer
1 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Od menstruačních a gynekologických bolestí uleví elektrostimulátor Beurer EM50 a to díky kombinací tepla a TENS stimulace...

Od menstruačních a gynekologických bolestí uleví elektrostimulátor Beurer EM50 a to díky kombinací tepla a TENS stimulace (neinvazivní transkutánní elektrická nervová stimulace). Funkci tepla lze užívat samostatně bez stimulace. Skvělý pomocník pro použití doma i na cestách. Rozměry: 9,5 x 19,3 x 1,5 cm.Provoz: dobíjecí baterie (320 mAh), pomocí USB kabelu (součástí balení). Vyrobila německá společnost Beurer. Prodloužená 5letá záruka.Pro zmírnění menstruačních nebo endometriózních bolestíKombinace tepla a TENS stimulaceTepelnou funkci lze používat samostatně bez stimulacePro použití doma i na cestáchMěkký a flexibilní materiál, který perfektně přilne k těluLED diody k zobrazení nastavených funkcíLED dioda k zobrazení stavu baterieAutomatické vypnutí po 20 min2 elektrody2 vyměnitelné gelové polštářkyDobíjecí baterie (320 mAh), USB kabelVáha: 47 gProdloužená záruka 5 let Elektrostimulátor pro zmírnění bolestí BEURER EM 50 značky Beurer.

Elektrostimulátor pro zmírnění bolestí BEURER EM 50 – automatické vypnutí po 20 min, 2 elektrody, 2 vyměnitelné gelové polštářky – dobíjecí baterie (320 mAh), USB kabel, prodloužená záruka 5 let. plast.

Zlevněný produkt Elektrostimulátor pro zmírnění bolestí BEURER EM 50 od kvalitní značky Beurer můžete najít tady teď právě ve slevě! Nabídka od 1 999 Kč.