Embosovaný váleček na těsto

Zkuste vtisknut pečení ještě větší originalitu, než dosud. A to doslova. Embosovaný váleček je gravírovaný tak, aby po... více informací »
Embosovaný váleček na těsto
Značka: Orion
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Zkuste vtisknut pečení ještě větší originalitu, než dosud. A to doslova. Embosovaný váleček je gravírovaný tak, aby po...

Zkuste vtisknut pečení ještě větší originalitu, než dosud. A to doslova. Embosovaný váleček je gravírovaný tak, aby po otisknutí zanechal strukturovanou stopu. Takové pečivo již nepotřebuje žádné další zdobení. Skvěle reliéfní motiv využijete při pečení sušenek, perníčků nebo na marcipán či fondán. Váleček vynikne nejlépe v takovém těstu, které neobsahuje sodu nebo kypřící prášek do pečiva (nebo jen v minimálním množství). Vhodná těsta jsou linecká, různá sušenková nebo na perníčky. Před použitím váleček potřete rostlinným nebo olivovým olejem. Po použití důkladně vyčistěte, aby v záhybech nezůstaly zbytky těsta. Materiál: bukové dřevo. Rozměry 39 x 6 cm, průměr 6 cm.• Embosovaný váleček s motivem• Ideální na sušenková a linecká těsta nebo perníčky• Bukové dřevo Embosovaný váleček na těsto značky Orion.

Embosovaný váleček na těsto – ideální na sušenková a linecká těsta nebo perníčky – . bukové dřevo.

Levný produkt Embosovaný váleček na těsto od populárního výrobce Orion jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní téměř zdarma! V akci od 299 Kč.