Fitness osuška

Sportujete nebo cestujete? Zapomeňte pro tyto případy na klasické ručníky a přibalte si fitness osušku. Je lehká, super měkká a... více informací »
Fitness osuška
Sportujete nebo cestujete? Zapomeňte pro tyto případy na klasické ručníky a přibalte si fitness osušku. Je lehká, super měkká a...

Sportujete nebo cestujete? Zapomeňte pro tyto případy na klasické ručníky a přibalte si fitness osušku. Je lehká, super měkká a příjemná k pokožce. Má ultra absorpční schopnosti a zároveň je rychleschnoucí. Osuška je vybavená elastickým poutkem pro zavěšení a pohodlné sbalení. Materiál je odolný proti pachům z vlhkosti.Materiál: mikrovlákno – 85% polyester, 15% polyamid.Rozměry: 80 x 160 cm.Na sportovní aktivityNa cesty i na domaLehká a skladná na minimumSuper měkká a příjemná k pokožceSchopnost vysoké absorpceRychleschnoucíElastické poutko k zavěšení a pohodlnému sbalení Fitness osuška značky Antonio Sport.

Fitness osuška – rychleschnoucí – . 85% Polyester, 15% Polyamid.

Tento exkluzivní kus Fitness osuška originál od značky Antonio Sport můžete sehnat zde teď právě opravdu výhodně! Akční ceny již od 299 Kč.