Forma na dort MARISSA 22 cm

Forma na dort MARISSA 22 cm díky vystouplému dnu upečete korpus, na který můžete bez obav nalít náplň nebo želatinu. Materiál... více informací »
Forma na dort MARISSA 22 cm
Značka: Orion
479 Kč
Ověřit dostupnost »
Forma na dort MARISSA 22 cm díky vystouplému dnu upečete korpus, na který můžete bez obav nalít náplň nebo želatinu. Materiál...

Forma na dort MARISSA 22 cm díky vystouplému dnu upečete korpus, na který můžete bez obav nalít náplň nebo želatinu. Materiál formy odolává teplotám až do 200 °C. Hliníkové tělo je skvělým vodičem tepla a je z vnitřní strany opatřené nepřilnavým povrchem. Doporučujeme formu vymazat a vysypat, aby korpus získal krásnou barvu a šel snadno vyklopit. Vhodná do elektrické, plynové a horkovzdušné trouby. Oceníte snadnou údržbu – připečený vnitřek stačí jen odmočit a poté ručně umýt. Forma není vhodná do myčky.Materiál: hliníková slitina s povrchovou úpravou. Rozměry: průměr 22 cm, výška 7 cm.Forma na dort MARISSAPrůměr 22 cmNepřilnavý povrchVystouplé dno pro snadné náplně korpusuVhodná do elektrické, plynové a horkovzdušné troubySnadná údržba Forma na dort MARISSA 22 cm značky Orion.

Forma na dort MARISSA 22 cm – vystouplé dno pro snadné náplně korpusu – vhodná do elektrické, plynové a horkovzdušné trouby. hliníková slitina s povrchovou úpravou.

Unikátní a oblíbený produkt Forma na dort MARISSA 22 cm od top značky Orion jednoduše najdete právě teď se slevou. Akční cena 479 Kč.