Glukometr

Glukometr slouží k rychlému a přesnému měření hladiny cukru v krvi ze vzorku kapilární krve.Pomocí přístroje můžete rychle a jednoduše určit... více informací »
Glukometr
Značka: Beurer
1 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Glukometr slouží k rychlému a přesnému měření hladiny cukru v krvi ze vzorku kapilární krve.Pomocí přístroje můžete rychle a jednoduše určit...

Glukometr slouží k rychlému a přesnému měření hladiny cukru v krvi ze vzorku kapilární krve.Pomocí přístroje můžete rychle a jednoduše určit hladinu cukru v krvi, uložit naměřené hodnoty a zobrazit průměr naměřených hodnot pro optimální podporu kontroly diabetu (480 pamětí s datem a časem).Přístroj zaručuje v uživatelsky příjemné úpravě snadné a bezpečné měření.Lze ho díky integrované přípojce USB připojit k počítači.Na něm pak můžete naměřené hodnoty vyhodnotit pomocí předinstalovaného GlucoMemory software (německy a anglicky) a vyhodnocení využít pro sledování hladiny cukru v krvi.AST umožňuje měření na alternativních částech těla.Součástí balení je startovací sada: 3 v 1 monitor, AST uzávěr, 5 jehel, 5 testovacích proužků, baterie, pouzdro, deník. Testovací proužky lze volně zakoupit v lékárnách.Hmotnost 37 g (s baterií).Baterie Lithium v balení.Vyrobeno německou společností Beurer.Německá kvalita a prodloužená 5letá záruka.
Zajímavý výrobek máte možnost najít právě zde tu na našem webu v sekci tlakoměry, oxymetry a teploměry. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této rubriky za rozumné peníze. To však není vše, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Beurer. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Beurer vám může poskytnout špičkové výrobky.

Unikátní a oblíbený produkt Glukometr od oblíbené značky se zárukou kvality Beurer najdete aktuálně za příznivou cenu. Nyní lze objednat jen za 1 499 Kč.
Další produkty z kategorie Tlakoměry, oxymetry a teploměry