GS Condro DIAMANT 150 tablet

GS Condro DIAMANT 150 tablet je skutečný diamant mezi kloubními přípravky. Je ideální pro všechny, kteří chtějí aktivně... více informací »
GS Condro DIAMANT 150 tablet
Značka: Green Swan
649 Kč
Ověřit dostupnost »
GS Condro DIAMANT 150 tablet je skutečný diamant mezi kloubními přípravky. Je ideální pro všechny, kteří chtějí aktivně...

GS Condro DIAMANT 150 tablet je skutečný diamant mezi kloubními přípravky. Je ideální pro všechny, kteří chtějí aktivně pečovat o zdraví svých kloubů, vazů, šlach, menisků a meziobratlových plotének. Přípravek udrží jejich dobrý stav do vysokého věku. Je určený především starším osobám, lidem zatěžující klouby (těžce fyzicky pracující nebo s nadváhou) a aktivním či rekreačním sportovcům. Přípravek obsahuje jedinečnou molekulu glukosamin sulfát Clini-Q®v množství 1600 mg. Poprvé také obsahuje unikátní DIAMANT FORTESCIN® pro kloubní pouzdra, vazy a šlachy. Speciální látky aescinu (extrakt Aesculus hippocastanum) v denní dávce 40 mg přispívají ke správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Současně pomáhá ke zlepšení oběhu tělních tekutin na úrovni jednotlivých tkání (mikrocirkula¬ce tkání). Obsažený vitamin C v denní dávce 12 mg je důležitý pro správnou tvorbu pevné kolagenní sítě. Ta je základem struktury vazů, šlach, chrupavek a menisků. Vitamin C tedy přispívá k udržení funkce kloubních chrupavek. K dosažení žádoucího efektu stačí užívat 1x denně pouhé 2 tablety, děti od 12 let 1 tabletu denně. Tablety je možné užívat najednou nebo ve dvou denních dávkách. Příznivé působení účinných látek se může projevit pouze při pravidelném, dlouhodobém užívání, proto je velmi důležité užívat přípravek aspoň 2 měsíce. Tuto dvouměsíční kúru opakujte 4x ročně. Pro dosažení maximálního účinku je vhodné užívat přípravek trvale, zejména v případech silného namáhání kloubů.Složení:Glukosamin sulfát, 2KCl, plnidlo (mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethyl¬celulózy, hydroxypropyl¬methylcelulóza), výtažek z plodů jírovce maďalu, protispékavá látka (stearan hořečnatý), kyselina askorbová, potahovací látka (hydroxypropyl¬methylcelulóza, mastek), barvivo (oxid titaničitý).GS Condro DIAMANT 150 tabletPodpora funkce kloubního a pohybového aparátuUrčený pro starší osoby, lidem zatěžující klouby (nadváha, těžce pracujícím) a sportovcům (aktivním i rekreačním)Pouhé 2 tablety denně (najednou nebo 2 denní dávky)Pro dlouhodobé užívání GS Condro DIAMANT 150 tablet značky Green Swan.

GS Condro DIAMANT 150 tablet – podpora funkce kloubního a pohybového aparátu, pro dlouhodobé užívání – . .

Tento skvělý produkt GS Condro DIAMANT 150 tablet od kvalitní značky Green Swan pořídíte zde nyní za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 649 Kč.