Hodinky s třpytivými kamínky

Náramkové hodinky.S 26 skleněnými kamínky a páskem ve vzhledu krokodýlí kůže.Průměr ciferníku 3,5cm, materiál na zadní straně nerez (neobsahuje... více informací »
Hodinky s třpytivými kamínky
Značka: Astoreo
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Náramkové hodinky.S 26 skleněnými kamínky a páskem ve vzhledu krokodýlí kůže.Průměr ciferníku 3,5cm, materiál na zadní straně nerez (neobsahuje...

Náramkové hodinky.S 26 skleněnými kamínky a páskem ve vzhledu krokodýlí kůže.Průměr ciferníku 3,5cm, materiál na zadní straně nerez (neobsahuje nikl), na přední straně hliník.Délka řemínku cca 23cm, materiál plast. Povedený produkt Hodinky s třpytivými kamínky je k sehnání nyní tady a teď na našem webu v rubrice šperky a hodinky! Najděte si ještě jiné výrobky z naší rubriky za nejnižší cenu. Přední výrobce Astoreo vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky. To není vše, máme toho více! Máme v nabídce ovšem více kousků od výrobce Astoreo. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kousek Hodinky s třpytivými kamínky od známého dodavatele Astoreo dostanete již dnes ve slevě. Právě nyní za 999 Kč.