Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10

Hladké a zdravě vypadající vlasy na společenskou událost nebo do zaměstnání? Už žádný problém. Rozčesávací kartáč s ionizační technologií... více informací »
Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10
Značka: Beurer
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Hladké a zdravě vypadající vlasy na společenskou událost nebo do zaměstnání? Už žádný problém. Rozčesávací kartáč s ionizační technologií...

Hladké a zdravě vypadající vlasy na společenskou událost nebo do zaměstnání? Už žádný problém. Rozčesávací kartáč s ionizační technologií je opravdový mistr hřebenů.Kartáč po stisknutí tlačítka vytváří záporné ionty, které neutralizují statický náboj ve vlasechZkrotí polétavé vlasy a brání vysychání vlasů, které v důsledku zůstávají hladké a leskléDíky povrchu soft touch se dobře drží v ruceAkrylové štětiny jsou měkké a umožňují snadné rozčesáváníStav nabití baterie lze kdykoliv zjistit pohledem na kontrolkuKartáč s malým, praktickým designem je ideální do kabelky a optimální na cestyVyrobeno německou společností Beurer
Výjimečný a žádaný výrobek pořídíte ještě tu umístěný v rubrice péče o vlasy! Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této populární rubriky za super peníze! V očích zákazníků populární výrobce Beurer dlouhodobě nabízí kvalitní produkty.

Kvalitní a levný produkt Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10 od přední značky Beurer můžete sehnat nyní ve výhodné akci! Cena od 649 Kč.