Klarstein

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe 5XL je kompaktní lednice na nápoje o objemu 148 litrů.Tři kovové mřížkované police... více informací »
Klarstein
Značka: Klarstein
12 599 Kč
Ověřit dostupnost »
Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe 5XL je kompaktní lednice na nápoje o objemu 148 litrů.Tři kovové mřížkované police...

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe 5XL je kompaktní lednice na nápoje o objemu 148 litrů.Tři kovové mřížkované police nabízí dostatek prostoru pro potraviny a nápoje. Dvojitá izolace panoramatických skleněných dveří udržuje chlad uvnitř a teplo venku. Přední část z broušené nerezové oceli dobře kontrastuje s černým interiérem. Dalším zajímavým prvkem je vnitřní LED osvětlení, které dodává lednici Beersafe 5XL ten správný nádech. Teplotu chlazení lze pohodlně nastavit pomocí ovládacího panelu s digitálním displejem. Lednice Beersafe 5XL značky Klarstein chladí nápoje na osvěžující teplotu.Hodně prodávaný výrobek máte možnost získat ještě tu na stránkách v populární rubrice lednice. Najděte si ještě jiné výrobky z této známé rubriky ve slevě! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více kousků od značky Klarstein. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Klarstein od top výrobce Klarstein jde získat momentálně až neuvěřitelně levně. Nyní za 12 599 Kč.