Klarstein AeroVital Jumbo 3 v 1, teplovzdušná fritéza, topinkovač, sušička potravin, 1550 W, 18 litrů

Jděte do toho naplno a zůstaňte doma! Díky výkonné technologii ohřevu a mnoha funkcím dokáže horkovzdušná fritéza Klarstein AeroVital Jumbo... více informací »
Klarstein AeroVital Jumbo 3 v 1
Značka: Klarstein
5 099 Kč
Ověřit dostupnost »
Jděte do toho naplno a zůstaňte doma! Díky výkonné technologii ohřevu a mnoha funkcím dokáže horkovzdušná fritéza Klarstein AeroVital Jumbo...

Jděte do toho naplno a zůstaňte doma! Díky výkonné technologii ohřevu a mnoha funkcím dokáže horkovzdušná fritéza Klarstein AeroVital Jumbo zaručit, že váš večerní snack bude plný chutných pochoutek. Můžete se starat o celou rodinu od rána do večera. Ve vaší nové horkovzdušné fritéze Klarstein AeroVital můžete smažit, péct, grilovat nebo opékat všechny druhy potravin k dokonalosti. To ale není vše, protože díky funkci sušení máte k dispozici také dehydrátor . AeroVital Jumbo se také velmi snadno používá, neboť nabízí 10 přednastavených programů, které si můžete vybrat přímo na přehledném ovládacím panelu s LCD displejem. Jednotliví uživatelé si samozřejmě mohou nastavit teplotu a dobu provozu přímo podle svých požadavků. Velkorysý objem 18 litrů a rozsáhlá sada příslušenství neponechávají nic náhodě. Různé pokrmy připravujte šetrně horkým vzduchem a bez přidání oleje: Klarstein AeroVital Jumbo horkovzdušná fritéza to hravě umožní. Velmi prodávaný výrobek lze zakoupit mimo jiné tady u nás v oblíbené kategorii fritézy. Nyní můžete koupit jiné výrobky z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu!

Zcela unikátní produkt Klarstein AeroVital Jumbo 3 v 1, teplovzdušná fritéza, topinkovač, sušička potravin, 1550 W, 18 litrů od výrobce s dlouholetou historií Klarstein jednoduše můžete získat v aktuální nabídce za akční cenu! Stojí teď u nás 5 099 Kč.