Klarstein AeroVital Jumbo, drátěný koš pro horkovzdušnou fritézu, nerezová ocel

Mřížkový koš horkovzdušné fritézy AeroVital Chef Cube od společnosti Klarstein je ideální pro přípravu velkých i malých smažených pokrmů,... více informací »
Klarstein AeroVital Jumbo
Značka: Klarstein
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Mřížkový koš horkovzdušné fritézy AeroVital Chef Cube od společnosti Klarstein je ideální pro přípravu velkých i malých smažených pokrmů,...

Mřížkový koš horkovzdušné fritézy AeroVital Chef Cube od společnosti Klarstein je ideální pro přípravu velkých i malých smažených pokrmů, jako jsou kuřecí křídla nebo krokety. Díky husté mřížce nepropadávají ani malé kousky jídla skrz a horký vzduch rovnoměrně smaží jídlo ze všech stran. Koš je vyroben z nerezové oceli a je velmi odolný a snadno se čistí.Nový produkt Klarstein AeroVital Jumbo, drátěný koš pro horkovzdušnou fritézu, nerezová ocel máte možnost nakoupit ještě tady a teď na našem webu v populární kategorii fritézy! Vyhledejte si další produkty ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další kousky od dodavatele Klarstein. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Klarstein AeroVital Jumbo, drátěný koš pro horkovzdušnou fritézu, nerezová ocel od společnosti s úžasnou pověstí Klarstein pohodlně nakoupíte zde ve výprodejové akci. Nabídky již od 799 Kč.