Klarstein Beersafe 3XL Onyx, lednice, 98 litrů, 4 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe 3XL je kompaktní lednice na nápoje o objemu 98 litrů. Čtyři kovové mřížované police... více informací »
Klarstein Beersafe 3XL Onyx
Značka: Klarstein
10 099 Kč
Ověřit dostupnost »
Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe 3XL je kompaktní lednice na nápoje o objemu 98 litrů. Čtyři kovové mřížované police...

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe 3XL je kompaktní lednice na nápoje o objemu 98 litrů. Čtyři kovové mřížované police nabízí dostatek prostoru pro potraviny a nápoje. Dvojitá izolace panoramatických skleněných dveří udržuje chlad uvnitř a teplo venku. Skleněné dveře s černým rámem dokonale ladí s černým interiérem. Dalším zajímavým prvkem je vnitřní LED osvětlení, které dodává lednici Beersafe 3XL ten správný nádech. Teplotu chlazení lze pohodlně nastavit pomocí 7polohového otočného přepínače. Lednice Beersafe 3XL značky Klarstein chladí nápoje na osvěžující teplotu.
Vysoce kvalitní produkt Klarstein Beersafe 3XL Onyx, lednice, 98 litrů, 4 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel jde koupit rovněž tady na našich stránkách v oblíbené rubrice lednice! Máme pro vás parádní produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od značky Klarstein. Najdete je níže na této stránce. Populární výrobce Klarstein má na skladě prvotřídní zboží.

Velmi prodávaný produkt Klarstein Beersafe 3XL Onyx, lednice, 98 litrů, 4 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel od známého předního výrobce Klarstein máte možnost pořídit na našich stránkách teď trvale výhodně. Teď v akci 10 099 Kč.