Klarstein Beersafe L Quartz, chladnička, 47 litrů, 2 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe L Quartz je kompaktní lednice na nápoje o objemu 47 litrů.Dvě kovové mřížkové police... více informací »
Klarstein Beersafe L Quartz
Značka: Klarstein
5 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe L Quartz je kompaktní lednice na nápoje o objemu 47 litrů.Dvě kovové mřížkové police...

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe L Quartz je kompaktní lednice na nápoje o objemu 47 litrů.Dvě kovové mřížkové police nabízejí dostatek prostoru pro potraviny a nápoje. Dvojitá izolace panoramatických skleněných dveří udržuje chlad uvnitř a teplo venku. Skleněné dveře s bílým rámem dokonale ladí s bílým interiérem. Dalším zajímavým prvkem je vnitřní LED osvětlení, které dodává Beersafe L Quartz ten správný nádech. Teplotu chlazení lze pohodlně nastavit pomocí 5polohového otočného přepínače. Lednice Beersafe L Quartz od společnostiKlarstein chladí nápoje na osvěžující teplotu. Výjimečný a žádaný produkt Klarstein Beersafe L Quartz, chladnička, 47 litrů, 2 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel jde získat taky tady u nás zařazený v kategorii lednice! Připravili jsme nové zboží z této populární rubriky za výhodné peníze. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a levný produkt Klarstein Beersafe L Quartz, chladnička, 47 litrů, 2 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel od dodavatele zboží Klarstein máte možnost získat v naší nabídce extra výhodně. Aktuálně za 5 499 Kč.