Klarstein Beersafe M Crystal White, chladnička, 33 litrů, 2 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe L Crystal White je kompaktní lednice na nápoje o objemu 33 litrů.Dvě kovové mřížkové... více informací »
Klarstein Beersafe M Crystal White
Značka: Klarstein
5 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe L Crystal White je kompaktní lednice na nápoje o objemu 33 litrů.Dvě kovové mřížkové...

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe L Crystal White je kompaktní lednice na nápoje o objemu 33 litrů.Dvě kovové mřížkové police nabízejí dostatek prostoru pro potraviny a nápoje. Dvojitá izolace panoramatických skleněných dveří udržuje chlad uvnitř a teplo venku. Přední strana z broušené nerezové oceli dokonale ladí s bílým interiérem. Dalším zajímavým prvkem je vnitřní LED osvětlení, které dodává Beersafe M Crystal White ten správný nádech. Teplotu chlazení lze pohodlně nastavit pomocí 5polohového otočného přepínače. Lednice Beersafe M Crystal White od společnosti Klarstein chladí nápoje na osvěžující teplotu.Oblíbený produkt máte možnost nakoupit nyní tady na webu v sekci lednice. Nyní si můžete koupit další produkty z této populární rubriky za super cenu! Oblíbená značka Klarstein pro své zákazníky prodává kvalitní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás více produktů od dodavatele Klarstein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Klarstein Beersafe M Crystal White, chladnička, 33 litrů, 2 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel značky Klarstein je k dispozici v naší nabídce za rozumné peníze. Ve skvělé akci za 5 999 Kč.