Klarstein Beersafe M Quartz, chladnička, 33 litrů, 2 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe M Quartz je kompaktní lednice na nápoje o objemu 33 litrů.Dvě kovové mřížkové police... více informací »
Klarstein Beersafe M Quartz
Značka: Klarstein
6 299 Kč
Ověřit dostupnost »
Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe M Quartz je kompaktní lednice na nápoje o objemu 33 litrů.Dvě kovové mřížkové police...

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe M Quartz je kompaktní lednice na nápoje o objemu 33 litrů.Dvě kovové mřížkové police nabízejí dostatek prostoru pro potraviny a nápoje. Dvojitá izolace panoramatických skleněných dveří udržuje chlad uvnitř a teplo venku. Skleněné dveře s bílým rámem dokonale ladí s bílým interiérem. Dalším zajímavým prvkem je vnitřní LED osvětlení, které dodává Beersafe M Quartz ten správný nádech. Teplotu chlazení lze pohodlně nastavit pomocí 5polohového otočného přepínače. Lednice Beersafe M Quartz od společnostiKlarstein chladí nápoje na osvěžující teplotu.
Zajímavý produkt Klarstein Beersafe M Quartz, chladnička, 33 litrů, 2 police, panoramatické skleněné dveře, získáte nyní tady u nás umístěný v sekci lednice. Nyní pořídíte podobné produkty ve zmiňované kategorii za výborné peníze! Věhlasná značka Klarstein prodává skvělý sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Tento zlevněný kus Klarstein Beersafe M Quartz, chladnička, 33 litrů, 2 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel od dodavatele s dobrým jménem Klarstein můžete získat na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Zrovna teď v akci za 6 299 Kč.