Klarstein Beersafe XXL Crystal White, chladnička, 80 litrů, 3 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe XXL Quartz je kompaktní lednice na nápoje o objemu 80 litrů.Tři pochromované kovové... více informací »
Klarstein Beersafe XXL Crystal White
Značka: Klarstein
6 599 Kč
Ověřit dostupnost »
Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe XXL Quartz je kompaktní lednice na nápoje o objemu 80 litrů.Tři pochromované kovové...

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe XXL Quartz je kompaktní lednice na nápoje o objemu 80 litrů.Tři pochromované kovové mřížkované police nabízí dostatek prostoru pro potraviny a nápoje. Dvojitá izolace panoramatických skleněných dveří udržuje chlad uvnitř a teplo venku. Skleněné dveře s bílým rámem dokonale ladí s bílým interiérem. Dalším zajímavým prvkem je vnitřní LED osvětlení, které dodává Beersafe XXL Quartz ten správný nádech. Teplotu chlazení lze pohodlně nastavit pomocí 5polohového otočného přepínače. Lednice Beersafe XXL Quartz od společnostiKlarstein chladí nápoje na osvěžující teplotu.
Unikátní a oblíbený produkt Klarstein Beersafe XXL Crystal White, chladnička, 80 litrů, 3 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel máte možnost sehnat aktuálně tu na stránkách v kategorii lednice! Připravili jsme oblíbené produkty z této rubriky ve slevě. Tento vyjímečný výrobce Klarstein vám může poskytnout kvalitní zboží.

Zajímavý kousek Klarstein Beersafe XXL Crystal White, chladnička, 80 litrů, 3 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel od známého výrobce Klarstein jde získat právě teď v naší nabídce za skvělou cenu! Za bezkonkureční cenu 6 599 Kč.