Klarstein Beersafe XXL Crystal White, chladnička, 80 litrů, 3 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe XXL Crystal White je kompaktní lednice na nápoje o objemu 80 litrů.Tři pochromované kovové... více informací »
Klarstein Beersafe XXL Crystal White
Značka: Klarstein
7 599 Kč
Ověřit dostupnost »
Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe XXL Crystal White je kompaktní lednice na nápoje o objemu 80 litrů.Tři pochromované kovové...

Dobře vychlazené osvěžení je lepší: Klarstein Beersafe XXL Crystal White je kompaktní lednice na nápoje o objemu 80 litrů.Tři pochromované kovové mřížkované police nabízí dostatek prostoru pro potraviny a nápoje. Dvojitá izolace panoramatických skleněných dveří udržuje chlad uvnitř a teplo venku. Přední strana z broušené nerezové oceli dokonale ladí s bílým interiérem. Dalším zajímavým prvkem je vnitřní LED osvětlení, které dodává BeersafeXXL Crystal White ten správný nádech. Teplotu chlazení lze pohodlně nastavit pomocí 5polohového otočného přepínače. Lednice Beersafe XXL Crystal White od společnosti Klarstein chladí nápoje na osvěžující teplotu.
Výjimečný výrobek Klarstein Beersafe XXL Crystal White, chladnička, 80 můžete najít přímo tu na stránkách ve známé kategorii lednice! Máme pro vás zlevněné produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Klarstein má k dispozici vynikající výrobky

Nový produkt Klarstein Beersafe XXL Crystal White, chladnička, 80 litrů, 3 police, panoramatické skleněné dveře, nerezová ocel od oblíbené značky Klarstein můžete sehnat právě nyní na našich stránkách výhodně. Nyní nakoupíte za 7 599 Kč.