Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 v 1 Ochlazovač vzduchu a ventilátor WiFi 210 m³/h dálkové ovládání

Čtyři způsoby osvěžení ve stylové ventilační věži: Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 in 1 Air Cooler vám poskytne chladivý vánek s účinností 4... více informací »
Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 v 1 Ochlazovač vzduchu a ventilátor WiFi 210 m³/h dálkové ovládání
Značka: Klarstein
4 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Čtyři způsoby osvěžení ve stylové ventilační věži: Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 in 1 Air Cooler vám poskytne chladivý vánek s účinností 4...

Čtyři způsoby osvěžení ve stylové ventilační věži: Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 in 1 Air Cooler vám poskytne chladivý vánek s účinností 4 v 1 jako ventilátor, ochlazovač vzduchu, čistička vzduchu a zvlhčovač. Mimořádně chytrý Skyscraper Ice Smart můžete zaregistrovat v domácí síti WiFi a poté jej pohodlně ovládat odkudkoli prostřednictvím aplikace Klarstein. Ventilátor Klarstein Skyscraper Ice Smart s vysokým průtokem vzduchu 210 m³/h uvádí do pohybu pomalý letní vzduch a vytváří příjemný vánek se třemi různými rychlostmi. V kombinaci s funkcí ochlazovače vzduchu je proud vzduchu příjemně ochlazován odpařováním vody a poskytuje osvěžení s přesností na stupeň. Díky tomu je Klarstein Skyscraper Ice Smart vítaným pomocníkem nejen v létě: jako zvlhčovač vzduchu bojuje v zimě proti suchému ohřátému vzduchu. Vertikální a horizontální oscilace zajišťuje distribuci vzduchu v místnosti. Integrovaný ionizátor účinně odstraňuje ze vzduchu prachové částice a pachy. Výkonný a všestranný: Klarstein Skyscraper Ice Smart ochlazovač vzduchu je osvěžující odpovědí na všechny horké dny v roce.
Zlevněný produkt Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 v 1 Ochlazovač vzduchu a ventilátor WiFi 210 m³/h dálkové ovládání je k dispozici rovněž tu na stránkách v oblíbené sekci ochlazovače vzduchu. Nyní můžete získat parádní výrobky z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více produktů značky Klarstein. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 v 1 Ochlazovač vzduchu a ventilátor WiFi 210 m³/h dálkové ovládání od známého výrobce Klarstein snadno můžete získat na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zrovna teď v akci za 4 999 Kč.