Kuchyňský nůž 19,5 cm

Tento levný kus Kuchyňský nůž 19,5 cm od známé kvalitní značky Astoreo lze nakoupit momentálně na našich stránkách extra výhodně. Ceny již od 59 Kč.
Kuchyňský nůž 19
Značka: Astoreo
59 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu je krájení příjemné, hladké a potraviny se na nůž nelepí. Je vhodný pro krájení masa, ryb a zeleniny a s ohledem na šířku čepele ho využijete i na krájení ořechů a bylinek.Materiál: nerez ocel potažená teflonovou vrstvouNedoporučujeme mýt v myčceČistěte teplou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Po umytí usušteKvalitní nože si říkají o šetrné zacházení, a proto je doporučujeme ukládat do bloku. Blok ochrání čepele a ostří před poškozením. Nože jsou přehledně srovnány a vždy po ruce.
Zlevněný produkt jde pořídit bezstarostně na našich stránkách v oblíbené rubrice kuchyňské nože. Mrkněte na ještě ostatní výrobky z této známé rubriky za nejnižší cenu. To ale však není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky Astoreo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka Astoreo vám představuje prvotřídní výrobky.