Kuchyňský nůž 22,5 cm

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky... více informací »
Kuchyňský nůž 22
Značka: Astoreo
59 Kč
Ověřit dostupnost »
Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky...

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu je krájení příjemné, hladké a potraviny se na nůž nelepí. Je vhodný pro krájení masa, ryb a zeleniny a s ohledem na šířku čepele ho využijete i na krájení ořechů a bylinek.Materiál: nerez ocel potažená teflonovou vrstvouNedoporučujeme mýt v myčceČistěte teplou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Po umytí usušteKvalitní nože si říkají o šetrné zacházení, a proto je doporučujeme ukládat do bloku. Blok ochrání čepele a ostří před poškozením. Nože jsou přehledně srovnány a vždy po ruce.Tento nejprodávanější produkt Kuchyňský nůž 22,5 cm lze pořídit teď tady u nás v oblíbené sekci kuchyňské nože! Nyní koupíte parádní produkty z naší sekce za nejlepší ceny!

Tento diskontní produkt Kuchyňský nůž 22,5 cm od našeho předního výrobce Astoreo jde získat zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! Právě teď za cenu 59 Kč.