Kuchyňský robot SENCOR STM 6350WH

Kuchyňský robot SENCOR STM 6350WH je vysoce výkonný kuchyňský pomocník s širokou řadou využití. Je vybavený extrémně výkonným 1000 W motorem s... více informací »
Kuchyňský robot SENCOR STM 6350WH
Značka: Sencor
7 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Kuchyňský robot SENCOR STM 6350WH je vysoce výkonný kuchyňský pomocník s širokou řadou využití. Je vybavený extrémně výkonným 1000 W motorem s...

Kuchyňský robot SENCOR STM 6350WH je vysoce výkonný kuchyňský pomocník s širokou řadou využití. Je vybavený extrémně výkonným 1000 W motorem s 6letou zárukou. Robustní celokovové tělo pracuje precizně s odolnými kovovými převody. Na 3 výstupy snadno připojíte šlehací, hnětací a míchací nástavce, ale dokonce i mlýnek na maso, nástavec na výrobu klobás, mixér nebo tvořítko na cukroví. Výkon snadno nastavíte na boční straně přístroje. V nerezové míse s měrnou stupnicí o objemu 4,5 l připravíte různé druhy těst nebo krémů. Je jednoduše odnímatelná. Velmi snadno se udržuje a můžete ji mýt i v myčce. Transparentní víko je vybavené plnícím otvorem pro snadné přidávání ingrediencí v průběhu šlehání. Planetární systém šlehání, míchání a hnětení zajišťuje promíchání celého obsahu mísy bezezbytku. Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu. V horní poloze výkyvného ramene je umístěna aretační pojistka.Rozměry: výška 32,3 cm, šířka 24,5 cm, hloubka 35 cm.Hmotnost: 9,6 kg. Součástí balení:1,5 l skleněný mixérMasomlýnek na jemné a hrubé mletí3 nástavce na šlehání, míchání a hnětení (hnětací hák, míchací metla a šlehací balónová metla)Nástavec na přípravu klobás (2 šířky)Tvořítko na cukroví Kuchyňský robot SENCOR STM 6350WHExtrémně výkonný motor 1000 WZáruka na motor 6 letRobustní celokovové těloOdolné kovové převodyKonstrukce se 3 výstupySencor Smart Power & Energy – pro optimální otáčkyVariabilní regulace otáček s pozvolným startem8 rychlostních stupňůPulzní spínačNerezová nádoba 4,5 l, kapacita těsta 2,2 kgTransparentní víko mísy s plnícím otvoremLED osvětlení mixovací nádobyPlastové skladovací víko nerezové nádobyAretační pojistkaPlanetární systém hnětení, míchání a šleháníRotující nástavce kolem své osy a současně kolem osy převodovkyMasomlýnek na jemné a hrubé mletí3 nástavce na hněteníNástavec na přípravu klobásTvořítko na cukrovíVyšlehání až 8 vaječných bílků najednouHlučnost 85 dBVyjímatelná mísa vhodná pro mytí v myčce Kuchyňský robot SENCOR STM 6350WH značky Sencor.

Kuchyňský robot SENCOR STM 6350WH – extrémně výkonný motor, celokovové robustní tělo, odolné převody – 6letá záruka na motor. nerez.

Tento vynikající produkt Kuchyňský robot SENCOR STM 6350WH od známého výrobce Sencor snadno naleznete u nás nyní ve výprodejové akci! Ceny již od 7 999 Kč.