LED dekorace Králíček s ptáčky

Světelné dekorace nejsou jen doménou Vánoc. LED vyřezávaný králíček s motivem motýla se tak báječně hodí k svátkům jara.... více informací »
LED dekorace Králíček s ptáčky
Značka: Astoreo
119 Kč
Ověřit dostupnost »
Světelné dekorace nejsou jen doménou Vánoc. LED vyřezávaný králíček s motivem motýla se tak báječně hodí k svátkům jara....

Světelné dekorace nejsou jen doménou Vánoc. LED vyřezávaný králíček s motivem motýla se tak báječně hodí k svátkům jara. Stačí ho pouze postavit na parapet okna či poličku. Teplá barva světla navodí útulnou a nevšední atmosféru.Zabudované LED diody jsou velmi úsporné a mají příjemnou a dlouhou svítivost. Jejich něžné světlo prosvítí jemně vyřezávanou dekoraci v krásném efektuDíky napájení z baterie nejste omezováni přístupem k el. zásuvce a dekoraci tak můžete umístit kdekolivSkvěle padne i balkónům, terasám a zahradámNapájení 2 x AAA baterie, které nejsou součástí balení LED dekorace Králíček s ptáčky značky Astoreo.

LED dekorace Králíček s ptáčky – diody jsou velmi úsporné a mají příjemnou a dlouhou svítivost – . .

Diskontní výrobek LED dekorace Králíček s ptáčky originál od výrobce Astoreo jednoduše naleznete tady nyní ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 119 Kč.