Masážní límec MSG 150

Masážní límec MSG 150 poskytne příjemné uvolnění po náročném dni. Přístroj s ergonomickou konstrukcí se přizpůsobí tvaru... více informací »
Masážní límec MSG 150
Značka: VitalPeak
2 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Masážní límec MSG 150 poskytne příjemné uvolnění po náročném dni. Přístroj s ergonomickou konstrukcí se přizpůsobí tvaru...

Masážní límec MSG 150 poskytne příjemné uvolnění po náročném dni. Přístroj s ergonomickou konstrukcí se přizpůsobí tvaru ramen a krku. Zároveň ho využijete i pro masáž zad, břicha nebo končetin. Šest masážních hlav pracuje v obousměrném otáčení. Využít můžete integrované infračervené vyhřívání, které působí pozitivně na svaly a zlepšuje krevní oběh. Do praktických poutek můžete umístit ruce a užít si relaxační chvíli. Bezpečnostní pojistka chrání přístroj před přehřátím a aktivuje se po 20 minutách provozu. Límec je vyrobený z prodyšného a omyvatelného materiálu a jeho údržba je tak velmi jednoduchá.Rozměry: délka 120 cm, šířka 18 cm, výška 19 cm. Hmotnost: 1630 g.Masážní límec MSG 150Vysoce efektivní způsob masáže6 obousměrných masážních hlavPro masáž krku, šíje, zad a jiných částí tělaPraktická poutka pro ruceInfračervené vyhříváníBezpečnostní pojistkaSíťové napájeníNabíjecí adaptér 100 – 240 V, výstup 13 VFrekvence 50 – 60 Hz Masážní límec MSG 150 značky VitalPeak.

Masážní límec MSG 150 – infračervené vyhřívání, bezpečnostní pojistka – . polyester.

Často hledaný kousek Masážní límec MSG 150 od naší známé značky VitalPeak dostanete již dnes výhodně. Momentálně k dispozici za 2 199 Kč.