Masážní polštářek SHIATSU BEURER MG 147

Shiatsu masáže patří mezi nejoblíbenější masáže vůbec a to pro svoji účinnost při namožených nebo natažených svalech,... více informací »
Masážní polštářek SHIATSU  BEURER MG 147
Značka: Beurer
1 899 Kč
Ověřit dostupnost »
Shiatsu masáže patří mezi nejoblíbenější masáže vůbec a to pro svoji účinnost při namožených nebo natažených svalech,...

Shiatsu masáže patří mezi nejoblíbenější masáže vůbec a to pro svoji účinnost při namožených nebo natažených svalech, bolesti a únavě. Jsou vynikající preventivní metodou jak akutních tak chronických onemocnění.Polštářek intenzivní a silnou masáží ulevuje od stresu i emočního napětí a tím umožňuje optimální funkci imunitního systému.Rotující masážní hlavy napodobují tlakové a hnětací pohyby masáží Shiatsu.Přístroj má čtyři rotační masážní hlavice, které rotují v párech s možností volby směru otáčení.Polštářek disponuje funkcí nahřívání pro ještě lepší prokrvení. Indikace: únava, nedostatek energie, nespavost, bolesti hlavy, potáže s dýcháním a se zažíváním, bolesti pohybového aparátu aj.Vyrobeno německou společností Beurer.Německá kvalita a prodloužená 3letá záruka. Masážní polštářek SHIATSU BEURER MG 147 značky Beurer.

Masážní polštářek SHIATSU BEURER MG 147 – 4 rotační masážní hlavice – možností volby směru otáčení – . .

Oblíbený a kvalitní kus Masážní polštářek SHIATSU BEURER MG 147 od oblíbené značky Beurer snadno můžete najít na našich stránkách teď v akci! Nabídky již od 1 899 Kč.