Mehrzer AL kulatý pekáč 34 cm s poklicí – zánovní

Velmi odolný hliníkový kulatý pekáč s poklicí o průměru 34 cm od italského výrobce Mehrzer. Má vnitřní nepřilnavý povrch... více informací »
Mehrzer AL kulatý pekáč 34 cm s poklicí
Značka: Mehrzer
1 342 Kč
Ověřit dostupnost »
Velmi odolný hliníkový kulatý pekáč s poklicí o průměru 34 cm od italského výrobce Mehrzer. Má vnitřní nepřilnavý povrch...

Velmi odolný hliníkový kulatý pekáč s poklicí o průměru 34 cm od italského výrobce Mehrzer. Má vnitřní nepřilnavý povrch tvořen ze 3 vrstev PTFE v kombinaci s tvrdým eloxovaným 4 mm hliníkem. Zvládne teploty až do 450 °C. Pro lepší manipulaci mají uši chladicí účinek.
Velmi oblíbený produkt Mehrzer AL kulatý pekáč 34 cm s poklicí – zánovní lze zakoupit právě zde tady na webu v kategorii kuchyně! Vyberte si parádní produkty ve zmiňované sekci za extra cenu! V očích zákazníků populární výrobce Mehrzer pro své zákazníky prodává skvělé zboží. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky více kousků značky Mehrzer. Najdete je níže na této stránce.

Diskontní výrobek Mehrzer AL kulatý pekáč 34 cm s poklicí - zánovní od spolehlivé značky Mehrzer pohodlně pořídíte aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cena od 1 342 Kč.