Mísa kulatá s víkem Srdce

Mísy mají v našich kuchyních vždy uplatnění a jejich uskladnění je rovněž velmi praktické. Stačí poskládat všechny mísy do sebe a rázem dojde... více informací »
Mísa kulatá s víkem Srdce
Značka: Astoreo
119 Kč
Ověřit dostupnost »
Mísy mají v našich kuchyních vždy uplatnění a jejich uskladnění je rovněž velmi praktické. Stačí poskládat všechny mísy do sebe a rázem dojde...

Mísy mají v našich kuchyních vždy uplatnění a jejich uskladnění je rovněž velmi praktické. Stačí poskládat všechny mísy do sebe a rázem dojde k velké úspoře místa. Součástí mísy je odnímatelné průhledné víko z měkkého, ale odolného plastu. Potraviny v ní snadno uchováme v chladničce a po vyndání v ní jídlo můžeme zároveň servírovat. Vnější část mísy je z atraktivního matného plastu s motivem srdcí. Vnitřní plastová část je hladká a lesklá. Materiál je zdravotně nezávadný a určený pro styk s potravinami. Mísu lze používat v mikrovlnné troubě a vkládat do mrazniček s maximální teplotou do -25 C.Doporučené mytí v myčce do 35 C.Objem 3 l.Rozměry: 26 x 26 x 12 cm.
Ve slevě produkt Mísa kulatá s víkem máte možnost pořídit již dnes tady na webu zařazený v sekci mísy a misky! Pořiďte si akční produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. Známý výrobce Astoreo vám nabízí top sortiment

Tento neodolatelný produkt Mísa kulatá s víkem Srdce od odblíbeného výrobce Astoreo k dostání u nás právě extra výhodně! Aktuálně v akci od 119 Kč.