Miska na ořechy

Rádi louskáte oříšky nebo třeba slunečnicová semínka? Čím více je jich vyloupaných, tím hůře se mezi prázdnými skořápkami hledají ty... více informací »
Miska na ořechy
Značka: Astoreo
69 Kč
Ověřit dostupnost »
Rádi louskáte oříšky nebo třeba slunečnicová semínka? Čím více je jich vyloupaných, tím hůře se mezi prázdnými skořápkami hledají ty...

Rádi louskáte oříšky nebo třeba slunečnicová semínka? Čím více je jich vyloupaných, tím hůře se mezi prázdnými skořápkami hledají ty plné. A ke všemu ten nepořádek. Šikovná miska s odděleným prostorem pro ořechový odpad je na světě. Má však ještě další vychytávku a tím jsou praktické zarážky pro mobil. Od teď už můžete jíst své oblíbené dobroty a sledovat displej telefonu, aniž byste ho museli složitě držet v ruce. Miska se skládá ze dvou oddělitelných částí. Materiál: plast. Rozměry: průměr 18 cm, výška 9 cm.Na oříšky, ovoce a jiné pochutinyPraktická oddělená část na skořápkyZarážky na mobilNeodolatelný produkt můžete získat mimo jiné na našem webu v populární kategorii mísy a misky. Nyní můžete najít kvalitní produkty z naší rubriky za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Astoreo má na skladě skvělé výrobky Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky Astoreo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Miska na ořechy od společnosti s výborným jménem Astoreo najdete zrovna dneska ve slevě. Nyní pořídíte za 69 Kč.